HTH

HTH Esbjerg

Åbningstider i dag
10.00 - 17.30
Kontakt
esbjerg@hth.dk
Telefon:7547 0200
Besøg
HTH Esbjerg
Østre Gjesingvej 19
6715 Esbjerg N
CVR. nr. 89645417

Åbningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Lukket

Specielle åbningstider

  • Lukket
  • Lukket
  • Lukket
  • 10.00 - 15.00
  • Lukket
  • Lukket
  • Lukket
Bemærk: Håndværkssalg har åbent
fra 07:00 til 16:00 mandag til torsdag,
og 07:00 til 14:00 om fredagen.

Adresse

HTH Esbjerg
Østre Gjesingvej 19
6715 Esbjerg N
CVR. nr. 89645417
Se på kort >

Kontakt

esbjerg@hth.dk
Telefon:7547 0200

Følg os

facebook instagram

Find din køkkenekspert hos HTH Esbjerg

Flemming Peetz
Flemming Peetz
Indretningskonsulent Flpz@hth.dk 76109200/40614265
Marika Jørgensen
Marika Jørgensen
Indretningskonsulent Malj@hth.dk 76121811/ 28927980
Charlotte Bansler Abrahamsen
Charlotte Bansler Abrahamsen
Indretningskonsulent Cbab@unoform.com 76121827/ 42145730
Lotte Kristine Hansen
Lotte Kristine Hansen
Indretningskonsulent Lkha@hth.dk 76121804/ 28874204
Søren Nielsen
Søren Nielsen
Indretningskonsulent Snil@hth.dk 76121800/ 28874200
Ronni Jensen
Ronni Jensen
Teamleder/Indretningskonsulent Rjen@hth.dk 76109207/ 28874205
Tom Errebo
Tom Errebo
Indretningskonsulent Tmeo@hth.dk 76121820/ 22396981
Danny Jessen
Danny Jessen
Lager/Indretningskonsulent Daje@hth.dk 7612 1812
Flemming Høtoft
Flemming Høtoft
Filialchef Flht@hth.dk 76101292/ 20652041

Køb udstillingsmodeller med stor rabat

Vi gør plads til nyheder og sælger derfor vores udstillingsmodeller til meget fordelagtige priser. Alt skal afhentes i butikken efter nærmere aftale.
Vi har desværre ingen udstillingsmodeller i øjeblikket.