HTH

HTH Esbjerg | HTH GO

Åbningstider i dag
10.00 - 17.30
Kontakt
esbjerg@hth.dk
Telefon:7547 0200
Besøg
HTH GO Esbjerg
Østre Gjesingvej 19
6715 Esbjerg N
CVR. nr. 15277092

COVID-19 OPDATERING: BESØG TRYGT HTH-BUTIKKERNE

Vi tager situationen med COVID-19 alvorligt, og følger alle regeringens COVID-19 retningslinjer så du trygt kan besøge os.

Vi glæder os til at se dig.

Åbningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Lukket

Specielle åbningstider

  • Lukket
  • Lukket
  • Lukket

Adresse

HTH GO Esbjerg
Østre Gjesingvej 19
6715 Esbjerg N
CVR. nr. 15277092
Se på kort >

Kontakt

esbjerg@hth.dk
Telefon:7547 0200

Følg os

facebook instagram

Find din køkkenekspert hos HTH Esbjerg | HTH GO

Lotte Kristine Hansen
Lotte Kristine Hansen
Indretningskonsulent Lkha@hth.dk 76121804/28874204
Line Uth
Line Uth
Floormanager Luth@hth.dk 76121811
Søren Nielsen
Søren Nielsen
Indretningskonsulent Snil@hth.dk 76121800/28874200
Jan Dejbjerg
Jan Dejbjerg
Indretningskonsulent Jadj@hth.dk 76121807/28874271
Ronni Jensen
Ronni Jensen
Indretningskonsulent Rjen@hth.dk 76109207/28874205
Mustafa Kilic
Mustafa Kilic
Indretningskonsulent Mkil@hth.dk 76121815/20854188
Tom Errebo
Tom Errebo
Indretningskonsulent Tmeo@hth.dk 76121820/22396981
Flemming Høtoft
Flemming Høtoft
Indretningskonsulent Flht@hth.dk 76101292/20652041
Jacob Leegaard Madsen
Jacob Leegaard Madsen
Indretningskonsulent Jlma@hth.dk 76121803/28874203
Danny Jessen
Danny Jessen
Lager/Indretningskonsulent daje@hth.dk 7612 1812

Køb udstillingsmodeller med stor rabat

Vi gør plads til nyheder og sælger derfor vores udstillingsmodeller til meget fordelagtige priser. Alt skal afhentes i butikken efter nærmere aftale.
Vi har desværre ingen udstillingsmodeller i øjeblikket.